خانه / داستان های انگیزشی / تفاوت در تلاش است
تفاوت در تلاش است|راه مثبت|داستان انگیزشی
تفاوت در تلاش است

تفاوت در تلاش است

دوستان با یکی دیگر از داستان های انگیزشی به نام تفاوت در تلاش است  در خدمت شما همراهان عزیز وب سایت راه مثبت  هستیم.

مهاتما گاندی ، تمام عمر جنگید، تا موفق شد هندوستان را از سلطه انگلستان آزاد کند. وقتی گفتند که او یکی از بزرگترین شخصیت هایی است که تاکنون در تاریخ جهان ظاهر شده ، پاسخ داد:

من چیز تازه ای ندارم تا به دنیا بیاموزم .” راستی ” و ” عدم خشونت ” به اندازه ی کوهستان ها قدمت دارند . تنها کاری که من کردم تلاش برای گذاشتن این دو اصل در بلندترین جایگاه خود بوده است . هنگام این تلاش ، بسیار اشتباه کرده ام و از اشتباه های خود بسیار آموخته ام . آنان که این واقعیت های ساده را باور دارند ، تنها هنگامی می توانند به ترویج آن ها بپردازند که مطابق با آن ها زندگی نمایند . کاملا اعتقاد دارم که هر زن یا مردی می تواند آنچه را که من انجام داده ام ، تحقق بخشد ، اگر همان تلاش ها را انجام دهد و همان امید و ایمان را در خود رشد دهد.

برای رسیدن به هدف باید از مرزهای خستگی گذشت . باید قوی تر از توان خود بود

امیدوارم این داستان از مجموعه داستان های انگیزشی وب سایت راه مثبت مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .برای دیدن داستان های انگیزشی بیشتر بر روی لینک  داستان های انگیزشی کلیک کنید .

برای داشتن داستان انگیزشی    ” تفاوت در تلاش است ”  به صورت pdf بر روی لینک داستان انگیزشی   ” تفاوت در تلاش است ”  کلیک کنید.

 

 

درباره‌ی مدیریت سایت

محمد شاهرخی هستم .فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و علاقمند به مباحث روانشناسی .امیدورام با اشتراک گذاری مطالب مفید نقش کوچکی در بهبود زندگی دوستان داشته باشم . شاد و مثبت باشید

حتما ببینید

ارزش خود را افزایش دهید

ارزش خود را افزایش دهید

دوستان و همراهان عزیز وب سایت راه مثبت ، با یک مطلب آموزشی دیگر به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *