خارپشت

خارپشت

دوستان با یکی دیگر از داستان های انگیزشی به نام خارپشت   در خدمت شما همراهان عزیز وب سایت راه مثبت  هستیم.

خارپشت هایی در سرمای شدید گیر کرده بودند و برای بقا مجبور بودند که به یکدیگر نزدیک شوند و حتی به هم بچسبند تا بتوانند به کمک گرمای بدن یکدیگر از سرمای کشنده نجات پیدا کنند. نزدیک شدن آن ها به یکدیگر باعث شد ادامه حیاتشان در آن دوره سخت  امکانپذیر شود، اما مشکل این بود که آن ها خارپشت بودند و خارهای تیز و برنده ای که  بر پشت شان قرار داشت در تن دیگری فرو می رفت.آن ها توانستند از پس سرما بربیایند اما بدن هر یک جراحاتی برداشت.

این داستان ما آدم هاست .بشر اجتماعی آفریده شد و در بخش های مختلف زندگی نیازمند بودن در کنار دیگران است .بسیاری از ما از عیب و ایرادهای دیگران گله می کنیم ، بی توجه به این که رمز رشد و پیشرفت در تحمل همین عذاب هاست.اگر عیب و اشکال دیگران را تحمل کنید ، می توانید از موهبت های وجودشان بهره برید.وقتی حس می کنید خوبی های وجود کسی بیشتر از خارهایش است ، او را در کنار خود نگاه دارید.

و در پایان تا آنجا که می توانید سعی کنید در مقام یک خارپشت ، خارهای کمتری داشته باشید. اجازه دهید دیگران از گرمای وجودتان استفاده کنند نه آن خارها !!.

امیدوارم این داستان از مجموعه داستان های انگیزشی وب سایت راه مثبت مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .برای دیدن داستان های انگیزشی بیشتر بر روی لینک  داستان های انگیزشی کلیک کنید .

برای داشتن داستان انگیزشی    ” خارپشت ”  به صورت pdf بر روی لینک داستان انگیزشی   ” خارپشت ”  کلیک کنید.

درباره‌ی مدیریت سایت

محمد شاهرخی هستم .فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و علاقمند به مباحث روانشناسی .امیدورام با اشتراک گذاری مطالب مفید نقش کوچکی در بهبود زندگی دوستان داشته باشم . شاد و مثبت باشید

حتما ببینید

ارزش خود را افزایش دهید

ارزش خود را افزایش دهید

دوستان و همراهان عزیز وب سایت راه مثبت ، با یک مطلب آموزشی دیگر به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *