خانه / داستان های انگیزشی / داستان انگیزشی دستان حامی
دستان حامی
دستان حامی

داستان انگیزشی دستان حامی

دوستان با یکی دیگر از داستان های انگیزشی به نام دستان حامی  در خدمت شما همراهان عزیز وب سایت راه مثبت  هستیم.

پسرکوچکی بود که به کلاس پیانو می رفت و یادگرفته بود چند قطعه را بنوازد . مادرش برای این که او را در یادگیری پیانو تشویق کند  بلیت یک کنسرت پیانو را تهیه کرد و پسرک را با خود به کنسرت برد .

زمانی که به سالن وارد شدند و روی صندلی خود نشستند مادر یکی از دوستانش رو دید و پیش او رفت تا گفت و گویی بکنند.زمانی که آن ها گرم صحبت بودند،پسرک با کنجکاوی به سمت پشت صحنه رفت  .مادر که از گفت و گو با دوستش فارغ شده بود به سمت صندلی خودشان برگشت و با تعجب دید که پسرک سرجایش نیست.در همین حین پرده کنار رفت  و همه با تعجب پسرکوچکی رو دیدند که پشت پیانو نشسته و قطعه کوتاهی رو می نوازد.

در آن زمان استاد پیانو روی سن و به کنار پیانو آمد و به آرامی به پسرک گفت نترس و ادامه بده  و خودش نیز در کنار او قرار گرفت  و در نواختن  گوشه هایی از قطعه به پسر کمک کرد . او نیز بدون هیچ ترسی به نواختن قطعه ادامه داد . این صحنه  تمامی حاضران را تحت تاثیر قرار داد و شرایط بسیار هیجان انگیزی در سالن به وجود آمد . حضور در این صحنه مثل حضور در عرصه زندگی است . وقتی که احساس  می کنیم مورد توجه هستیم سعی می کنیم نهایت تلاش خود را به کار گیریم اما هنگامی که احساس می کنیم دست قدرتمندی از ما حمایت می کند با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری از زیباهای زندگی استفاده می کنیم .

بار دیگر که در مسیر زندگی دچار دلهره و ترس شدید خوب گوش فرا دهید ، حتما صدای او را می شنوید که می گوید نترس وادامه بده .

امیدوارم این داستان از مجموعه داستان های انگیزشی وب سایت راه مثبت مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .برای دیدن داستان های انگیزشی بیشتر بر روی لینک  داستان های انگیزشی کلیک کنید .

برای داشتن داستان انگیزشی    “دستان حامی ”  به صورت pdf بر روی لینک داستان انگیزشی   “دستان حامی”  کلیک کنید.

درباره‌ی مدیریت سایت

محمد شاهرخی هستم .فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و علاقمند به مباحث روانشناسی .امیدورام با اشتراک گذاری مطالب مفید نقش کوچکی در بهبود زندگی دوستان داشته باشم . شاد و مثبت باشید

حتما ببینید

ارزش خود را افزایش دهید

ارزش خود را افزایش دهید

دوستان و همراهان عزیز وب سایت راه مثبت ، با یک مطلب آموزشی دیگر به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *