داستان انگیزشی پرواز|راه مثبت
داستان انگیزشی پرواز

پرواز

دوستان با یکی دیگر از داستان های انگیزشی به نام پرواز  در خدمت شما همراهان عزیز وب سایت راه مثبت  هستیم.

در یکی از کتاب های دبستان در قدیم قصه ای به نام “پرواز” آمده است که بسیار آموزنده است ، یک روز علی و خواهرش آزاده با دقت به آسمان نگاه می کردند ، آن ها دسته ای از کبوتران در حال پرواز را دیدند ، علی گفت : هیچ فکر کرده ای که هرچه می پرد بال دارد ؟

آزاده گفت : بله برای همین است که بال های پرندگان از پاهایشان قوی تر است ، من شنیده ام که پرندگانی مانند قوش و قرقی هنگام پرواز پائین رو را نگاه می کنند همین که جوجه یا پرنده ی کوچکی رو دیدند ، فوری آن را شکار می کنند . راستی تو سنجاقک را دیده ای که بال های نازک و ظریفی دارد . هیچ دیده ای که با این بال های ظریف با چه سرعتی می پرد ؟

علی گفت : درست است ! بال سنجاقک خیلی ظریف است ، پریدن سنجاقک  روی نهر آب هم تماشایی است . اما به نظر من بال هیچ پرنده ای به زیبایی پروانه نیست هم رنگارنگ است و هم لطیف . آزاده گفت : کاش خدا به من بال و پر داده بود تا بتوانم در آسمان پرواز کنم .

علی گفت : خدا به ما بال و پر داده است ! بال و پر فکر ماست ! دیگران هم که مثل تو آرزوی پرواز داشتند ، فکر کردند و هواپیما را اختراع کردند .

امیدوارم این داستان از مجموعه داستان های انگیزشی وب سایت راه مثبت مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .برای دیدن داستان های انگیزشی بیشتر بر روی لینک  داستان های انگیزشی کلیک کنید .

برای داشتن داستان انگیزشی    “پرواز ”  به صورت pdf بر روی لینک  داستان انگیزشی   “پرواز”  کلیک کنید

درباره‌ی مدیریت سایت

محمد شاهرخی هستم .فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و علاقمند به مباحث روانشناسی .امیدورام با اشتراک گذاری مطالب مفید نقش کوچکی در بهبود زندگی دوستان داشته باشم . شاد و مثبت باشید

حتما ببینید

ارزش خود را افزایش دهید

ارزش خود را افزایش دهید

دوستان و همراهان عزیز وب سایت راه مثبت ، با یک مطلب آموزشی دیگر به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *