خانه / مهارت های زندگی / زندگی را شروع کنید
زندگی را شروع کنید
زندگی را شروع کنید

زندگی را شروع کنید

دوستان و همراهان عزیز وب سایت راه مثبت ، با یک مطلب آموزشی دیگر به نام  “زندگی را شروع کنید” از مجموعه مهارت های زندگی در خدمت شما عزیزان هستیم .

دست از شکایت کردن در مورد این که برای خودتان وقت ندارید بردارید و زودتر از خواب برخیزید.شما اختیار دارید، چرا آن را امتحان نمی کنید؟ دست از شکایت از این که روزها به تمام کارهایی که برعهده ی شماست نمی رسید بردارید. اگر هنگام شب هفت ساعت می خوابید و هر روز هشت ساعت کار می کنید ، هنوز شصت ساعت در هفته وقت دارید تا همه ی کارهایی که دوست دارید انجام دهید.۲۵۲ ساعت در ماه و ۳۰۲۴ ساعت هر سال برای کارهای مورد علاقه ی زندگی .

هیچ چیز مهیج تر از این نیست که در این سیاره زندگی می کنید ، پس حق انتخاب دارید که امکانات نامحدودی که هر روز هدیه می گیرید به دست آورید.اگر تصور می کنید که می توانید، خوشحال ، کامل،آرام و موفق باشید ، اما نیستید ، والدین یا اقتصاد یا رئیس تان را سرزنش نکنید و مسئولیت شرایط خود را بپذیرید . این اولین گام برای کامل نگریستن به زندگی و شروع یک زندگی بهتر خواهد بود . همان طور که جرج برناردشاو گفت :” افرادی که به این دنیا وارد می شوند ، افرادی هستند که  بر می خیزند و شرایطی که می خواهند جستجو می کنند و اگر پیدا نکنند ، آن را به وجود می آوردند ” .

در مورد افکاری که اجازه می دهید به ذهن تان وارد شود عاقلانه تر فکر کنید، به روشی که صرف گذران ساعات عمرتان می کنید بهتر بنگرید.شکایت را تمام کنید و زیستن را شروع کنید.

اگر بتوانی هر دقیقه ی بازنایافتنی ات رو با شصت ثانیه تلاش ارزشمند پر کنی ، آن گاه همه ی دنیا و هر آن چه در آن است از آن تو خواهد بود.

امیدوارم این مطلب از مجموعه مهارت های زندگی مورد توجه شما دوستان عزیز قرار گرفته باشد . برای  دیدن سایر مطالب مهارت های زندگی بر روی لینک مهارت های زندگی کلیک کنید .

هم چنین برای داشتن این مطلب به صورت pdf بر روی لینک زندگی را شروع کنید کلیک کنید

 

درباره‌ی مدیریت سایت

محمد شاهرخی هستم .فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و علاقمند به مباحث روانشناسی .امیدورام با اشتراک گذاری مطالب مفید نقش کوچکی در بهبود زندگی دوستان داشته باشم . شاد و مثبت باشید

حتما ببینید

خارپشت

خارپشت

دوستان با یکی دیگر از داستان های انگیزشی به نام خارپشت   در خدمت شما همراهان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *