خانه / داستان های انگیزشی / معجزه قدرت تفکر
داستان انگیزشی|راه مثبت | معجزه قدرت تفکر
معجزه قدرت تفکر

معجزه قدرت تفکر

دوستان با یکی دیگر از داستان های انگیزشی به نام معجزه قدرت تفکر  در خدمت شما همراهان عزیز وب سایت راه مثبت  هستیم.

در یک تجربه مهم ، گروهی از بیماران مبتلا به زخم معده ، توام با خونریزی شرکت داشتند .ابتدا بیماران را به دو دسته تقسیم کردند . به دسته اول دارویی را تجویز کردند و به آن ها گفتند که این دارو کشف تازه ایست که علاج قطعی بیماری زخم معده می باشد ، به دسته دوم گفته شد که این داروی تازه ایست که اثرات آن کاملا مورد مطالعه قرار نگرفته است .

در ۷۰ درصد از بیماران دسته اول و ۲۵ درصد از بیماران دسته دوم اثرات درمانی قابل ملاحظه ای مشاهده گردید . جالب این که به هر دو دسته از بیماران دارویی داده شده بود که به کلی فاقد هر نوع اثر درمانی بود . اثر درمانی فقط به اعتقاد و باور بیماران مربوط می شود .

ایمان چیزی جز یک حالت روحی نیست . نوعی تصور درونی است که رفتارهای انسان را اداره می کند  .ایمان ممکن است نیروبخش باشد ، مثلا ایمان به این که حتما موفق می شویم وبه خواسته های خود می رسیم . هم چنین ممکن است سست کننده باشد ، مثل اعتقاد به این که کاری که می کنیم فاقد نتیجه است یا عدم توانایی ما محرز است ، یا کار فوق العاده مشکلی است و امثال آن .

اگر به موفقیت عقیده داشته باشید نیروی لازم برای رسیدن به آن در شما ایجاد می شود و  اگر به شکست اعتقاد داشته باشید آن پیامدهای ذهنی شما را به شکست می کشاند .

امیدوارم این داستان از مجموعه داستان های انگیزشی وب سایت راه مثبت مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد .برای دیدن داستان های انگیزشی بیشتر بر روی لینک  داستان های انگیزشی کلیک کنید .

برای داشتن داستان انگیزشی    “معجزه قدرت تفکر ”  به صورت pdf بر روی لینک  داستان انگیزشی   “معجزه قدرت تفکر ”  کلیک کنید.

درباره‌ی مدیریت سایت

محمد شاهرخی هستم .فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و علاقمند به مباحث روانشناسی .امیدورام با اشتراک گذاری مطالب مفید نقش کوچکی در بهبود زندگی دوستان داشته باشم . شاد و مثبت باشید

حتما ببینید

ارزش خود را افزایش دهید

ارزش خود را افزایش دهید

دوستان و همراهان عزیز وب سایت راه مثبت ، با یک مطلب آموزشی دیگر به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *