خانه / معرفی کتاب / کتاب اثرمرکب
اثرمرکب|راه مثبت|معرفی کتاب|دران هاردی
اثرمرکب|راه مثبت|معرفی کتاب|دران هاردی

کتاب اثرمرکب

دوستان عزیز  وب سایت راه مثبت در این نوشته می خواهم شما را با یکی از کتاب های خوب در زمینه موفقیت فردی آشنا کنم . نام این کتاب “اثرمرکب” از دارن هاردیمی باشد . دارن هاردی کارشناس و مشاور کارآفرینی و سردبیر مجله موفقیت آمریکا است .

برای کتاب اثر مرکب ترجمه های زیادی وجود داره اما چیزی که خوندم خوندم و ترجمه روانی داشت ، کتاب اثر مرکب از انتشارات نسل نواندیش و ترجمه ی آقایان اکبرعباسی و شاهین بیات است .

نمونه ای از جملات کتاب اثر مرکب 

۱ – تنها یک چیز است که در ۹۹ درصد موفق‌ها و شکست‌خورده‌ها مشترک است. همه آن‌ها از انجام کارهای تکراری متنفر هستند. تفاوت در این است که افراد موفق به هر حال این کار را انجام می‌دهند. تغییر همیشه دشوار است و به همین دلیل، مردم عادات بد را ترک نمی‌کنند و در نهایت، غمگین و ناسالم باقی خواهند ماند.
چیزی که من را درمورد این حقیقت به هیجان می‌آورد، این است که اگر تغییر، آسان بود و همه این کار را به‌سادگی انجام می‌دادند، برای من و شما خیلی سخت بود که بتوانیم متمایز شویم و فردی موفق و خارق‌العاده باشیم. عادی بودن، آسان است. خارق‌العاده بودن است که شما را از سایر مردم دنیا متمایز می‌کند.

۲ -وقتی با وجود سختی و یکنواختی به تلاش خود ادامه می‌دهید، پیشرفت می‌کنید و در رقابت‌های بزرگ پیروز می‌شوید. اگر سخت، آزاردهنده و خسته‌کننده است، بگذارید باشد. انجامش دهید و همین‌طور انجام آن را ادامه دهید. اثر مرکب در نهایت شما را غافلگیر خواهد کرد

۳ -تصمیمات شما سرنوشت‌تان را رقم می‌زنند. سرنوشت، چیزی است که خودتان آن را می‌سازید. تصمیمات کوچک روزانه‌تان، شما را به‌سمت زندگی‌ای که به دنبالش هستید یا به‌سمت فاجعه سوق می‌دهد. همین تصمیمات کوچک، زندگی ما را شکل می‌دهند.

در انتها خوندن اثر مرکب رو به همه ی شما عزیزان که خواهان موفقیت و پیشرفت فردی هستید پیشنهاد می کنم.

برای آشنایی با کتاب های دیگر  بر روی لینک معرفی کتاب کلیک کنید .

درباره‌ی مدیریت سایت

محمد شاهرخی هستم .فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و علاقمند به مباحث روانشناسی .امیدورام با اشتراک گذاری مطالب مفید نقش کوچکی در بهبود زندگی دوستان داشته باشم . شاد و مثبت باشید

حتما ببینید

ارزش خود را افزایش دهید

ارزش خود را افزایش دهید

دوستان و همراهان عزیز وب سایت راه مثبت ، با یک مطلب آموزشی دیگر به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *