خانه / معرفی کتاب / کتاب ثروتمندترین مردبابل
کتاب ثروتمندترین مردبابل|راه مثبت|معرفی کتاب
کتاب ثروتمندترین مردبابل|راه مثبت|معرفی کتاب

کتاب ثروتمندترین مردبابل

دوستان عزیز  وب سایت راه مثبت در این نوشته می خواهم شما را با یکی از کتاب های خوب در زمینه موفقیت مالی آشنا کنم. نام این کتاب ثروتمندترین مرد بابل  می باشد. ثروتمندترین مرد بابل  نوشته ی جورج کلاسون است . ترجمه های مختلفی هم برای این کتاب نوشته شده  اما ترجمه ا ی که خودم خواندم و روان بود از خانم ژیلا ناظریان وانتشارات هورمزد بود .

موفقیت ما در قالب یک ملت به موفقیت مالی تک تک ما بستگی دارد. این کتاب به بررسی موفقیت های شخصی هر یک از ما می پردازد.موفقیت یعنی دستاوردهایی که در نتیجه ی تلاش ها و توانمندی هایمان حاصل می شود. رسیدن به آمادگی مناسب عامل کلیدی برای موفقیت مااست .اعمال ما  نمی توانند خردمندانه تر از افکار ما باشند. افکار ما نمی توانند خردمندانه تر از درک ما باشد.

هدف این کتاب که روش های درمانی را برای کیف های خالی بیان می کند، هدایت شما در جهت رسیدن به درک مالی است.

نویسنده ی کتاب از این فرصت بهره می گیرد و از مدیران اجرایی مشاغل که این حکایت ها را برای دوستان ، اقوام ،کارمندان و همکاران خود نقل کرده اند سپاسگزاری می کند.هیچ حمایتی ارزشمندتر از این نیست که انسان های اهل عمل آموزه های این کتاب را قدر بدانند زیرا آن ها خودشان با به کاربستن اصول بنیادین آن به موفقیت های مهمی نائل آمده اند.

بابل ثروتمندترین شهر جهان باستان شد ، فقط به این دلیل که شهروندانش ثروتمندترین مردم آن زمان بودند.آن ها قدر پول را می دانستند.آن ها اصول مالی منطقی را به کار می بستند تا کسب درآمد کنند،پول را ذخیره کنند و کاری کنند که در قبال پول خود پول بیشتری به دست آورند. آن ها برای خود چیزی را فراهم کردند که ما آرزویش را داریم…

برای آشنایی با کتاب های دیگر  بر روی لینک معرفی کتاب کلیک کنید .

درباره‌ی مدیریت سایت

محمد شاهرخی هستم .فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر و علاقمند به مباحث روانشناسی .امیدورام با اشتراک گذاری مطالب مفید نقش کوچکی در بهبود زندگی دوستان داشته باشم . شاد و مثبت باشید

حتما ببینید

ارزش خود را افزایش دهید

ارزش خود را افزایش دهید

دوستان و همراهان عزیز وب سایت راه مثبت ، با یک مطلب آموزشی دیگر به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *